Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Aktuality » MAINTAIN 2016 – veletrh pro průmyslovou ÚDRŽBU

Maintain_2016_dP_1

Ve dnech 18. – 20. října 2016 se konal na Výstavišti v Mnichově

MAINTAIN 2016

9. mezinárodní odborný veletrh PRO PRŮMYSLOVOU ÚDRŽBU.

Společnost dataPartner se již potřetí veletrhu Maintain zúčastnila jako vystavovatel.

Údržba průmyslových objektů, strojů a zařízení nabývá na strategickém významu. Koncepce veletrhu nabízí nová moderní řešení pro údržbu strojních zařízení a budov. Veletrh tematizuje průmyslovou údržbu jako faktor podnikatelského úspěchu.

Maintain_2016_dP_6Maintain_2016_dP_2

Maintain_2016_dP_3Maintain_2016_dP_4

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jsme partnerem pro výrobní firmy v oblasti dat, dneska spíš informací. V souladu s tématem veletrhu naše expozice v Mnichově klade důraz na informační systémy řízení údržby, dále na technická opatření pro minimalizaci provozních poruch, automatický sběr a vyhodnocování dat s možností validace další výroby a na systém pro plánování výroby. V neposlední řadě sem spadá také monitoring energií ve výrobních centrech, například sledování běhu strojů podle jejich energetické spotřeby.

Maintain_2016_BoschMaintain_2016_Siemens

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ukazuje se, že informační technologie a automatizace logicky pronikají i do sféry průmyslových služeb a posouvají údržbu strojů a zařízení na kvalitativně vyšší úroveň. Hlavní roli začínají hrát IT technologie integrované do automatizačních a robotizačních výrobních postupů. Moderní průmyslová výroba vyžaduje odpovídající údržbu, zahrnující i kontrolu, řízení a opravy.

Komentáře nejsou povoleny.