Přejít k hlavnímu obsahu webu
Úvod » Partnerství a spolupráce

Společnost dataPartner úzce spolupracuje s renomovanými společnostmi a institucemi z oblasti vývoje softwarových a hardwarových prostředků pro náročné prostředí průmyslových aplikací.

Významní partneři:

IntervalZero – společnost dataPartner je výhradním zástupcem společnosti IntervalZero, Inc. (dříve Ardence) pro střední a východní Evropu. IntervalZero se zabývá vývojem softwarových prostředků pro řízení technologií v reálném čase.

 

    Microsoft Windows Embedded – společnost dataPartner je také Microsoft Windows Embedded partnerem.

 

Spolupráce

ČMA – společnost dataPartner je od roku 2005 členem České manažerské asociace. ČMA je zájmovou organizací českých manažerů. Asociace považuje za své poslání působit na rozvíjení odborných schopností manažerů i jejich schopností vést pracovní týmy a přispívat k posilování etiky podnikání.

 

TEDIA spol. s r.o.dataPartner je obchodním partnerem společnosti TEDIA. TEDIA spol. s r. o. je český výrobce měřicí a průmyslové elektroniky s vlastním vývojovým, výrobním a servisním zázemím. Na výrobním sortimentu se nejvýznamněji podílejí komponenty pro technologické PC systémy, měřicí přístroje pro USB, moduly MicroUnit serie pro distribuované systémy a prostředky pro komunikaci a přenos dat v průmyslovém prostředí.

 

Spolupráce s akademickými pracovišti

JČU – dataPartner má navázánu spolupráci s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích na projektu BioWES. Vice informací o projektu naleznete v sekci Vývoj a inovace, Projekt BioWES.

 

ČVUT – společnost dataPartner dále spolupracuje i s vysokoškolskými pracovišti, jako například s Českým vysokým učením technickým v Praze.

 

ÚTIAdataPartner také spolupracuje například i s Ústavem teorie informace a automatizace ČSAV.

 

 

Členství ve sdruženích

ČSPÚ – společnost dataPartner je od roku 2005 členem České společnosti pro údržbu. ČSPÚ je profesionální sdružení odborníků z oblasti péče o majetek. ČSPÚ je také členem „The European Federation of National Society“ (EFNMS). Posláním České společnosti pro údržbu je zlepšovat péči o výrobní zařízení a působit na zvyšování produktivity práce, snižování nákladů a zvyšování kvality ve výrobních podnicích ČR, k čemuž společnost dataPartner přispívá výzkumem a vývojem hardwaru a softwaru pro tuto oblast činnosti.

 

Hospodářská komora České republikydataPartner je od roku 2009 členem Hospodářské komory České republiky. Hospodářská komora České republiky zastupuje podnikatelskou veřejnost na základě zákona č. 301/1992 Sb. o HK ČR a AK ČR. HK ČR dle zákona podporuje všechny podnikatelské oblasti mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví. Hlavním posláním komory je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.