Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pozvánka na veletrh MSV Nitra 2022

Nenechte si ujít po nucené pauze 27. Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře.

MSV NITRA 24. - 27.5. 2022

Srdečně vás zveme k návštěvě naší expozice v pavilonu F, stánek č. 16

MSV NITRA 2022

Těžištěm naší expozice bude výrobní informační systém MES PATRIOT pro efektivní řízení výroby, který svými funkcemi komplexně pokrývá veškeré potřeby napříč výrobním závodem: plánování, sledování výroby včetně vytíženosti strojů OEE a prostojů, traceability, sběru dat, systému rychlé reakce FRS, vizualizace, genealogie výroby, řízení údržby, monitoringu výrobních center (aktuální spotřeba energíí, energetický dispečink) a řízení svařovacích procesů. Velmi rádi vám představíme jeho moduly a podělíme se o praktické zkušenosti, doporučení a koncepci postupné implementace (moduly mohou pracovat samostatně). Výhodné je, že může být integrován s vašimi stávajícími podnikovými informačními systémy (ERP).

Jedním z modulů je řízení údržby PATRIOT, které zahrnuje přes 20 let zkušeností s vývojem, implementacemi a podporou zákazníků a zajišťuje všechny základní potřeby pro efektivní správu výrobních prostředků (movitý i nemovitý majetek, jednotlivé stroje a výrobní zařízení až po jednotlivé díly). Požadavky na údržbu se zadávají ručně, mohou být generovány automaticky na základě sledování aktuálního stavu údajů ze SCADA systému nebo mohou vznikat na základě specifických požadavků z FRS. Rozlišuje tyto základní typy údržeb: po poruše, preventivní, diagnostickou a prediktivní. NOVINKOU je ŘÍZENÍ ÚDRŽBY verze CRYSTAL pro menší podniky, kterou mohou s přehledem využít i větší podniky jako pilotní projekt nebo ekonomické řešení.

Poznejte otevřenou softwarovou platformu KINGSTAR vhodnou pro ŘÍZENÍ MODULÁRNÍCH STROJŮ. KINGSTAR poskytuje možnost volby hardwaru z široké palety různých výrobců, což výrazně eliminuje jeho současnou nedostupnost a snižuje cenu řešení. Další výzvou, kterou KINGSTAR řeší, je výborná podpora tvorby flexibilních ovladačů pro modulární stroje, fenoménu dnešní doby, kdy se vyžaduje vysoká variabilita výroby v mnoha menších sériích různě modifikovaných výrobků.

Team společnosti dataPartner se těší s Vámi na osobní setkání na stánku č. 16 v pavilonu F.