Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aplikace v režimu on-line

Webová aplikace je speciálně vytvořena na zakázku pro státní instituce, které řeší proces výběru, evidence a zpracování přihlášek a projektů ve veřejných výběrových soutěžích. Má část veřejnou, prostřednictvím které mohou různé subjekty zasílat své přihlášky a také část interní, která slouží pracovníkům zadavatele.

1. Data pod šifrou

Systém obsahuje data o přihláškách do soutěže, jejich hodnocení, dílčí a závěrečné zprávy, údaje o náplni programových kampaní a dotačních projektů nebo finanční údaje o projektech. Nechybí ani databáze hodnotitelů a oponentů. Vyplněné přihlášky se mohou jednoduše nahrát na server a veškerá komunikace mezi klientem a serverem je z důvodu bezpečnosti šifrována.

2. Modularita bez hranic

Protože se jedná o vlastní vývojový produkt, umí naší specialisté vytvořit jakýkoliv systémový modul. Současné moduly umožňují např. hodnocení podaných přihlášek projektů v rámci komise a rady programu, podávání dílčích a závěrečných zpráv o řešení projektu nebo tisk přehledu výsledků soutěže a smluv a export statistických dat.

Haben wir Ihre Sympathien geweckt? Wollen wir uns begegnen?

Wir sind zu Gesprächen offen, entwerfen Lösungen, bieten Innovationen an, handeln offen und. „bauen Brücken auf festen Fundamenten“.

Kontaktieren Sie uns