Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Statistické údaje bezpečně a spolehlivě

Statistický informační systém je jednou z našich zakázkově vytvořených aplikací. Konkrétně byl systém vyvíjen pro Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Jeho komplexní struktura zahrnuje sběr a zpracování statistických dat, umožňuje importy datových údajů ze statistického úřadu a navíc je i při minimálních požadavcích na hardware zajištěn její bezporuchový a kvalitní provoz.  

1. Ochrana citlivých údajů

Zajistíme, aby důvěrné statistické údaje byly dostatečně chráněny, a současně jsme schopni rychle reagovat na aktuální změny v legislativě a zákonných předpisech.

2. Systémové „plusy“ 

Technologicky jsme navázali na dříve již používanou technologii elektronických výkazů, provádíme individuální úpravy systému podle jednotlivých resortních výkazů, dodržujeme bezpečností a datové standardy,  zajišťujeme podporu a   hot-line telefon pro nahlášení poruch nebo havarijního stavu systému.

Haben wir Ihre Sympathien geweckt? Wollen wir uns begegnen?

Wir sind zu Gesprächen offen, entwerfen Lösungen, bieten Innovationen an, handeln offen und. „bauen Brücken auf festen Fundamenten“.

Kontaktieren Sie uns