Co vás čeká?

  • návrh číslicových systémů
  • návrh logických obvodů realizovaných v FPGA
  • návrh schémat a desek plošných spojů pro číslicové části systémů
  • vývoj firmware pro číslicové systémy
  • oživování prototypů a pájecí práce

Požadujeme:

  • VŠ obor elektronika nebo výpočetní technika
  • znalost programovacího jazyka C
  • znalost návrhu logických obvodů
  • znalost činnosti číslicových procesorů na obvodové úrovni
  • pečlivost a ochota se vzdělávat v oboru
  • schopnost samostatné i týmové práce

Oceníme znalosti:

  • jazyka VHDL a nástroje ModelSim
  • programovacího jazyka C++ nebo C#,
  • teorie elektromagnetického pole pro kvalitní řešení problémů s integritou číslicových signálů a EMC problémů
  • anglického jazyka minimálně na úrovni pro studium anglické literatury
  • precizní matematické a analytické myšlení

Co můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy 25 - 50 tis. podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
  • zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením
  • možnost profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • mimopracovní společné aktivity

 Chcete se dozvědět víc?

  • napište nám na kariera@datapartner.cz
  • volejte na +420 774 142 439, +420 380 420 118 - Mgr. Petra Nenadlová (personalista).

You are interested in working with us

Send us your CV via the form below

Come and share in our projects!

Our jobs are widely diversified - covering state administration, science and research, they reach as far as highly-specialized areas of nuclear power. We are innovative in approach, complex in scope, and ready to do more than just steer the course of your production. These claims are best supported by references from major market players.

Our team is ever growing. Come to grow with us!

Do you feel attracted? Let us make personal acquaintances.

We are keen to communicate, to design, innovate and seek solutions. Straightforward in our deal-ings, we "build bridges on sound foundations".

CONTACT US