Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0000778
„Středisko pro vývoj aplikací a ochran kritických procesů“
 
Společnost dataPartner na základě Rozhodnutí o poskytnutí dotace Ministerstva průmyslu a obchodu zahájila projekt s názvem „Středisko pro vývoj aplikací a ochran kritických procesů“ (reg. číslo projektu CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0000778) v Programu POTENCIÁL – Operační program Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK).

Projekt je zaměřen na rozšíření vývojové a inovační kapacity zřízením pracoviště s personálním, technickým, programovým a vědomostním vybavením pro potřeby zamýšleného vývoje nové generace přístrojů určených pro vědeckovýzkumná radiační měření, systémy ochran a řízení kritických procesů.

Cílem je zřízení nového vývojového centra včetně přístrojového a programového vybavení, posílení personálního obsazení a zahájení vývoje moderních digitálních elektronických přístrojů např. analyzátorů ionizujícího záření a přístrojů, které jsou uplatnitelné v jaderném i v nejaderném průmyslu pro řešení bezpečnostních aplikací.

Projekt je financován za podpory EU.

 

Seznam majetku pořízeného v projektu zde

Soupis služeb, které si zákazníci mohou v našem středisku objednat zde