Co vás čeká?

  • spoluutvářet produktové strategie, změny a vylepšení procesů i produktů
  • podílet se na obchodních procesech a systémových analýzách
  • zavádět nové aplikace a návazné procesy u zákazníků
  • uživatelská podpora zákazníků

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání – zaměření na IT/ MES výhodou, minimálně 3 roky odborné praxe
  • dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace
  • znalosti z oblasti IT – zkušenosti se správou a vývojem podnikových systémů
  • komunikační schopnosti, dobré vystupování
  • uvítáme znalost angličtiny nebo němčiny alespoň na střední úrovni
  • časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projeky
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • řidičský průkaz B, aktivní řidič

Oceníme znalosti v oblasti:

  • integraci podnikových systémů ve výrobě
  • řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 výhodou)
  • péče o zákazníky – komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů

Co můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy 25 - 60 tis. podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
  • zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením
  • možnost profesního růstu
  • pružnou pracovní dobu
  • mimopracovní společné aktivity

 Chcete se dozvědět víc?

  • napište nám na kariera@datapartner.cz
  • volejte na +420 774 142 439, +420 380 420 118 - Mgr. Petra Nenadlová (personalista).

Máte zájem o práci u nás

Pošlete nám přes formulář níže Váš životopis

Pojďte se i Vy podílet na našich projektech

Paleta realizací je pestrá - od státní správy, vědy, výzkumu až po vysoce specializované oblasti jaderné energetiky. Jsme inovativní, máme rozměr komplexnosti a určujeme směr nejen výrobě. Reference významných hráčů na trhu jsou naší vizitkou.

Náš tým se stále rozšiřuje. Pojďte námi růst!

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS