Co vás čeká?

  • Správa a evidence výpočetní techniky
  • Tvorba uživatelské i systémové dokumentace a její udržování v aktualizovaném stavu
  • Správa uživatelských oprávnění; školení uživatelů
  • Konfigurace pracovních stanic, schopnost diagnostikovat a odstranit vzniklé poruchy na straně uživatele
  • Instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů, notebooků, serverů
  • Instalace běžných kancelářských aplikací, instalace a konfigurace antivirových ochran
  • Administrace a konfigurace běžných serverových aplikací
  • Sledování dostupnosti a zabezpečení sítě, analýza problémů sítě
  • Práce s hardware: Opravy a rozšiřovaní stávajícího počítačového vybavení
  • Bezpečnost provozovaných systémů
  • Zálohování, správa a zabezpečení dat
  • Monitoring funkčnosti systémů
  • Analýza a odstraňování problémů
  • Odpovědnost za rozvoj příslušných systémů
  • Odpovědnost za tvorbu nabídkových kalkulací a participace na projektech

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • zkušenost se správou počítačů a uživatelů (MS Active Directory)
  • orientace v síťové problematice
  • znalost administrace OS Windows, znalost TPC/IP
  • zkušenost s VMWare, MS SQL
  • časová flexibilita, odpovědnost, kreativita
  • ochota učit se novým věcem

Oceníme znalosti:

  • Kerio Connect

Co můžeme nabídnout?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • pružnou pracovní dobu
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • zvyšování a rozšiřování znalostí díky systému firemního vzdělávání/ jazykové kurzy
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií
  • mimopracovní společné aktivity

 Chcete se dozvědět víc?

  • napište nám na kariera@datapartner.cz
  • volejte na +420 724 379 537 - Ing. Radka Balounová (personalista).

Máte zájem o práci u nás

Pošlete nám přes formulář níže Váš životopis

Pojďte se i Vy podílet na našich projektech

Paleta realizací je pestrá - od státní správy, vědy, výzkumu až po vysoce specializované oblasti jaderné energetiky. Jsme inovativní, máme rozměr komplexnosti a určujeme směr nejen výrobě. Reference významných hráčů na trhu jsou naší vizitkou.

Náš tým se stále rozšiřuje. Pojďte námi růst!

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS