Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Systém pro správu dotačních titulů

Více informací

Statistický informační systém

Více informací

 Systém, který splňuje vysoké nároky na spolehlivost a bezpečnost dat

Programátorské zkušenosti rozvíjíme ve vlastním  informačním systému, který je určený výhradně pro státní a veřejnou správu. Je zaměřený na monitoring dotačních titulů a statistický informační program. Architektura aplikace vychází ze specifických požadavků organizací státní i veřejné správy a zajišťuje vysokou kvalitu vkládaných dat.

1. Minimální chybovost v datech

Je nesporné, že data, se kterými pracuje státní a veřejná správa, musejí být přesné, bezpečné, snadno se mohou analyzovat a převádět do grafických nebo tiskových výstupů. Přesně tyto atributy naše aplikace splňuje, navíc v uživatelsky příjemném prostředí. Pomocným nástrojem pro ty, kteří v systému pracují, jsou doprovodné texty, které umožní snížit chybné vyplnění dat na minimum.

2. Dodržujeme bezpečnostní a datové standardy EU

Celým systémem uživatele provedeme, nastavíme přístupová práva pro každého z nich, abychom zajistili ochranu důvěrných statistických údajů.  Je samozřejmostí, že datová databáze odpovídá bezpečnostním standardům EU a IEA a je v souladu s platnými normami.

3. Modularita řešení a licence bez omezení

Monitorování průběhu státních veřejných zakázek a soutěží usnadňují specifické moduly aplikace, ušité na míru. Dokáží, na základě životního cyklu projektu, evidovat a vést projekt od jeho začátku, přes realizaci až po sledování konečných výsledků. Překážkou není rozhodně ani počet uživatelů, licence je poskytována bez omezení.

4. Překračujeme zónu komfortu

Užitečným znakem aplikací pro státní správu je jejich univerzálnost a obecnost. Přesto dokážeme překročit svoji „komfortní zónu“ a rychle reagovat na systémové změny a navrhnout další možnosti rozšíření a úpravy softwaru.

 

 

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět víc? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Klienti využívající náš systém

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS