Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aplikace v režimu on-line

Webová aplikace je speciálně vytvořena na zakázku pro státní instituce, které řeší proces výběru, evidence a zpracování přihlášek a projektů ve veřejných výběrových soutěžích. Má část veřejnou, prostřednictvím které mohou různé subjekty zasílat své přihlášky a také část interní, která slouží pracovníkům zadavatele.

1. Data pod šifrou

Systém obsahuje data o přihláškách do soutěže, jejich hodnocení, dílčí a závěrečné zprávy, údaje o náplni programových kampaní a dotačních projektů nebo finanční údaje o projektech. Nechybí ani databáze hodnotitelů a oponentů. Vyplněné přihlášky se mohou jednoduše nahrát na server a veškerá komunikace mezi klientem a serverem je z důvodu bezpečnosti šifrována.

2. Modularita bez hranic

Protože se jedná o vlastní vývojový produkt, umí naší specialisté vytvořit jakýkoliv systémový modul. Současné moduly umožňují např. hodnocení podaných přihlášek projektů v rámci komise a rady programu, podávání dílčích a závěrečných zpráv o řešení projektu nebo tisk přehledu výsledků soutěže a smluv a export statistických dat.

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS