Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Plánování výroby
PowerPLAN

Více informací

Sledování výroby

Více informací

Vizualizace výroby

Více informací

Systém rychlé
reakce FRS

Více informací

Monitoring energií
a médií

Více informací

Řízení údržby
a benchmarking

Více informací

Podpora svařovacích
procesů PWP

Více informací

Systém, který dá výrobě řád a přinese úsporu nákladů i času

Výrobní informační systém MES Patriot implementujeme více jak 20 let a pomáháme výrobě získat konkurenční výhodu, zlepšit řízení práce, nacházet úspory a hledat volné kapacity.

1. Nacházejte místa, kde „leží” volné peníze

Pokud jste zatím nepoužívali obdobný systém, neměli jste pravděpodobně možnost „on-line vidět výrobu“, což právě takový software umožňuje. MES Patriot pomáhá hledat cesty a temná místa, kde lze ušetřit ve vašich procesech a dělat věci lépe, efektivněji a rychleji.

2. Přehled o výrobě. Srozumitelný a akceschopný

MES Patriot nabízí velmi jednoduchou a přehlednou vizualizaci klíčových ukazatelů vaší výroby. Ať už je pro váš podnik určující metrika zisk, výroba za jednotku času nebo vytíženost, s námi se k těmto údajům dostanete na jedno kliknutí.

3. Když už Excel nestačí

Řídit komplikovanou výrobu a komplexní podnik od určité velikosti není možné za pomocí excelových tabulek. Pokud to vaše konkurence dělá, využijte toho jako vaší výhody na trhu a získejte možnosti, které jiní nedostanou.

4. Šijeme software na míru

dataPartner vyvíjí MES Patriot jako vlastní produkt. Nejsme tedy vázáni cizí licencí ani neohebností zdrojových kódů. Pokud si tedy budete přát v systému udělat libovolné úpravy na míru, jsme toho schopni, aniž musíte platit astronomické servisní poplatky nadnárodním korporacím.

5. Žádný obor pro nás není překážkou

MES Patriot využívají firmy napříč spektrem velikostí a oborů. Pracujeme pro jaderné ústavy, obrovské průmyslové koncerny až po malé lokální výroby.

6. Jsme tu, abychom o vás pečovali

Dokončením programu pro vás to u nás nekončí a můžete počítat se servisní podporou, počítající se na roky. Chcete zpětně upravit kód? Přidat funkci? Nic pro nás není oříšek.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět víc? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS

Klienti využívající náš systém

Stavoklima

EGE

Assa

DGS

Logo KUNC STEEL

BRISK_Sustr

„Firma BRISK spolupracuje s firmou dataPartner více jak 10 let, a to na IT podpoře řízení výroby. V rámci naší spolupráce jsme zavedli systém PATRIOT, který nám zabezpečuje ucelený sběr všech výrobních dat a sledování výroby OEE. Tento systém svou funkcionalitou a možnostmi vyhovuje požadovaným standardům a zároveň umožnuje další rozšiřování. Za dobu společné spolupráce jsme nezaznamenali případ, kdy nebylo na požadavky reagováno a vše bylo včas a v kvalitě dokončeno. Proto můžeme spolupráci s firmou dataPartner jenom doporučit.“

Ing. Jiří Šustr

Ředitel úseku autoelektroniky

BRISK Tábor a.s.

Zobrazit případovou studii

 

Často kladené dotazy

V čem je Patriot výhodný?

Rádi byste měli reálná data na jedno kliknutí po ruce? Náš systém vám umožní z nasbíraných dat sledovat postupně celou výrobu.  Můžete s námi začít jedním nebo více moduly, které ve výsledku obsáhnou řízení celého provozu – online, přesně, přehledně, bez záludností.

Jak probíhá implementace?

Ačkoli má implementace svůj řád, vždy se držíme toho, že zákaznické prostředí je unikátní a jedinečné. Očekávejte, že od nás dostanete analýzu vašeho řešení, systém do výroby nasadíme, otestujeme, proškolíme jeho uživatele a postaráme se o budoucí servis.

Je počet uživatelů omezený?

Systém Patriot má licenční politiku postavenou na principech transparentnosti a hry „Fair Play“. Nerozlišujeme, jestli v aplikaci pracuje jeden nebo stovky uživatelů.  Navíc z jakéhokoliv počítače se velmi snadno do systému dostanete přes webový prohlížeč.