Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Systém, který přinese vašim projektům řád a úsporu nákladů a času

Dodržování standardů a norem nebylo nikdy jednodušší. Zlepšete i vy výkon vaší společnosti. 

 

 

Systém pro zajištění a dokladování kvality QMS je zaměřen především na:

1. Dodržování a dokladování standardů kvality

Pomocí systému je možné jasně a přehledně stanovit scénář jednotlivých činností při dokladování kvality. Následné plnění scénáře probíhá v předem definovaných termínech při zachování vzájemných vazeb.

2. Zadávání požadavků včetně vzájemné hierarchie

Systém umožňuje snadné zadávání požadavků včetně vzájemné hierarchie (nadřízený/podřízený požadavek). Každý požadavek obsahuje plán specifikující procesy, postupy a související zdroje, které budou použity ke splnění těchto požadavků. Každý požadavek je možné opětovně použít díky funkci klonování.

3. Evidenci souvisejících dokumentů

Ke každému projektu, požadavku nebo činnosti je možné vložit související dokumentaci. Vložené dokumenty je možné následně kdykoli zobrazit nebo odstranit. Na vyžádání je také možné kdykoli vygenerovat seznam této dokumentace.

4. Notifikace zainteresovaných uživatelů

Každý zainteresovaný uživatel dostává systémové upozornění týkající se jeho projektů nebo požadavků, např. blíží-li se plánovaný termín dokončení nebo dojde-li k důležitým změnám. V případě potřeby je také možné v systému ručně vytvořit upozornění a odeslat jej konkrétnímu uživateli.

 

 

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět víc? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Často kladené dotazy

Umožní systém držet se definovaného workflow?

Systém pracuje s předem nadefinovanými procesy v šablonách, běžný pracovník se tak pouze drží tohoto předem určeného workflow. Systém zároveň hlídá, aby se pracovník od tohoto  nadefinovaného workflow neodchýlil a po celou dobu vede pracovníka při práci s požadavky.

                                                             

                                                                                          

Pamatuje systém na uživatelské role?

V systému existuje několik uživatelských rolí, které je možné si buď libovolně vytvořit dle vlastních potřeb firmy nebo jsou již implementačně dané (např. role pro realizační tým).

 

Existuje pevná vazba mezi jednotlivými činnostmi?

Systém umožňuje při definování procesu také určit vzájemné vazby konkrétních činností (nedovolí začít jinou činnost, pokud není předchozí činnost splněna) nebo nadefinovat výstupní podmínky pro splnění těchto činností.

 

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS