Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Společnost dataPartner je součástí globálního partnerského ekosystému IntervalZero, jako oficiální distributor a konzultant.

Zajišťujeme technickou podporu a distribuci, informace na: obchod@datapartner.cz nebo telefonicky.  

Software RTX transformuje Microsoft Windows na OS pevného reálného času

RTX64 umožňuje vývoj vysoce výkonných, spolehlivých a časově přesných real-time aplikací ve Windows. RTX64 od společnosti IntervalZero je klíčovou komponentou platformy RTOS, která dále využívá multijádrové procesory x64 a operační systém Windows.

Nová verze RTX64 4.2.1

8. července 2022

Informace o ostatních verzích najdete zde.

RTX

1. Časová přesnost aplikací

Aplikace s RTX64 umožňují řízení v pevném reálném čase s přesností na mikrosekundy. RTX64 má vlastní plánovač nezávislý na plánovači Windows. Perioda časovače HAL, určující interval plánování, je konfigurovatelná v řádu mikrosekund.   

2. Provozní spolehlivost

Plná kontrola nad procesy a spolehlivá obsluha systémové výjimky. Běhové prostředí RTX64 může být nastaveno tak, že převezme kontrolu a bezpečně ukončí real-time procesy i v případě selhání Windows (BSOD).

3. Výkon hw a podpora symetrického multiprocessingu

V případě potřeby vyššího výkonu pouze zvýšíte počet jader používaných pro real-time logiku. Schopnost symetrického multiprocessingu pomocí RTX64 poskytuje veškeré výhody plynoucí ze 64-bitové paměti a výpočetního výkonu. RTX64 umožňuje embedded real-time aplikacím přímý přístup k 512 GB adresovatelné fyzické paměti.

4. Zefektivnění a zjednodušení vývoje systémů

Celý návrh RTX64 je zaměřen na to, aby vývojářům přinesl technologie a uživatelské prostředí Windows spolu s vlastnostmi pevného reálného času v izolovaném a kontrolovaném subsystému. Všechny součásti systému mohou být vytvořeny v jediném standardním vývojovém prostředí (např. MS Visual Studio). Přechod z běžného programování na real-time aplikace je jednoduchý krok.

5. Redukce nákladů na vybavení i vývoj

RTX64 je hlavní součástí platformy softwarového řízení - přístupu, spočívajícího v náhradě proprietárních hardwarových prostředků pro časově kritické procesy softwarovými komponentami. Eliminujte potřebu přídavného systému, proprietárních ovladačů a komunikačních karet pro realizaci funkcí HMI. Snižte výrobní náklady a zmenšete počet fyzických součástek. Lepší logistika, krátké dodací lhůty a menší objem prostředků vázaných v zásobách.

6. Vysoká škálovatelnost a přizpůsobitelnost aplikací

Symetrický multiprocessing umožňuje využívat všechny výhody vícejádrových procesorů. Škálovatelnost je možná až do 63 real-time procesorů. Konfigurovatelností vláken jednotlivým jádrům vyhrazeným pro RTX64 je zajištěna vysoká přizpůsobitelnost aplikací.

Kontaktujte nás

Zaujal Vás náš produkt? Chcete se dozvědět víc? Máte zájem o prezentaci? Vyplňte formulář, budeme Vás kontaktovat.

Klienti využívající náš systém

VRM

AREM PRO

DASFOS

TG Drives

CV Řež

MEFI

VRM

 

 

 

Společnosť dataPartner, s.r.o., je naším dlhoročným spoľahlivým partnerom. Spolupráca so spoločnosťou je na veľmi dobrej úrovni. Z prístupu pracovníkov je cítiť profesionalitu a súčasne záujem o zákazníka a jeho potřeby.

Roman Knápek

Technical Manager

Virtual Reality Media, a.s.

 

Zobrazit případovou studii

Často kladené dotazy

Nasazení RTX aplikací?

Dodání vašeho produktu spočívá v instalaci běhového prostředí RTX a Vaší real-time aplikace na běžné PC s operačním systémem Windows. Jednoduchý vývoj a kratší čas do uvedení na trh. Standardní vývojové prostředí a jazyky. 

Jak je zajištěna komunikace?

Ke komunikaci mezi procesy RTX a aplikacemi Windows se používá vysokorychlostní mechanismus IPC (sdílená paměť a virtuální síťové rozhraní). Real-time procesy komunikují s hw bez nutnosti ovladačů. Komunikace s ovládanými prvky je řešena pomocí deterministických protokolů Real-time Ethernetem - EtherCATem. 

Vyzkoušení RTX zdarma?

Zkušební verzi RTX si můžete zdarma stáhnout na www.intervalzero.com, kde vyberete Start Evaluating RTX64/RTX Today. Vyplňte údaje do krátkého formuláře a vyberte verzi RTX, o kterou máte zájem. 

 

 

 

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS