Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Měření procesů výroby

Vyrábíme pro naše zákazníky různé testovací stavy: Vysoce přesné pro rozeznání trendů při vývoji výrobků a velmi rychlé a provozně spolehlivé pro testy kvality v procesu výroby. Dokážeme vyhovět požadavkům jak na dodávku nového komplexního systému, tak na drobnou úpravu, doplnění nebo modernizaci stávajícího zařízení. Rychlé, přesné a spolehlivé měření, snímání a řízení průmyslových procesů je zárukou zvýšené bezpečnosti, kvality výroby a uživatelského komfortu. 

1. Spolupracujeme se špičkovými výrobci

Naši projektanti, programátoři a technici navrhují a realizují systémy na bázi PC i PLC na platformách výrobců Siemens, Wago, National Instruments Labview. Zahrneme zákazníky komplexními službami – od studie, projektu, dodávky, montáže, odzkoušení a uvedení do provozu až po dlouhodobý pozáruční servis.

2. Průmyslový obor pro nás není překážkou

Jsme schopni nabídnout různé druhy systémů bez upřednostnění některého z oborů průmyslové výroby. Naše aplikace, jako jsou například zkušební stavy, najdete převážně v oboru automotive. Systémy regulace a měření bezpečně fungují ve slévárenských provozech nebo ve sklářské hale. Dodáváme systémy pro metrologická ověřování nebo umíme ovládat klimatizační jednotky. K náročnějším realizacím řadíme rozsáhlé SCADA systémy včetně HMI.

Klienti využívající náš systém

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS