Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Elektronika v době technických výzev

Obor Přístrojová elektronika a elektrotechnický průmysl stoupá na vlně Průmyslu 4.0 strmě vzhůru. Na vlastních projektech jsme si ověřili, jak mohou dodávky zařízení ze specializovaného oboru elektroniky výrazně ovlivnit efektivitu výroby.

1. Elektronika na míru

Disponujeme vlastní vývojovou laboratoří, která je vybavena nejmodernějšími špičkovými přístroji pro vývoj a testování. Navrhujeme, vyvíjíme a realizujeme zákaznická řešení pro různé průmyslové obory včetně oblasti jaderné energetiky. Nakupujeme materiál od ověřených dodavatelů a máme tým zkušených odborníků. 

2. Elektronika pro reaktor

Pro výzkumné jaderné reaktory u nás i v zahraničí zajišťujeme dodávky zařízení pro ochranu a bezpečnost. Navrhli jsme a vyvinuli aparatury měření neutronového toku a aktuálně pracujeme na vývoji spektrálního analyzátoru ionizujících záření pro měření ionizujícího záření v jaderném reaktoru. Vyznáme se v jaderné legislativě a plníme evropské normativy.

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět víc? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS