Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Spolehlivé a odolné systémy pro nepřetržitý běh aplikací

Více jak 20 let působíme v oblasti dodávek a realizací informačních a řídicích technologií. Nabízíme kvalitní software, dodávky průmyslového hardwaru a finální technická řešení v rámci integrace technologických celků. Výrobě dodáváme informační systémy a automatizujeme stroje a výrobní linky.

Kooperujeme s komerčními i akademickými subjekty a společně s nimi vytváříme pokročilá řešení, která vycházejí z nejnovějších technických poznatků a opírají se o kvalitní teoretická zázemí. Používáme vlastní nebo nakoupené produkty, s cílem dosáhnout optimálních výsledků a vysoké technické úrovně, při dodržení kritérií kvality, stability a příznivé ceny.

Sázíme na modularitu a komplexnost řešení v oblasti plánování a sledování výroby. Vnímáme potřeby zákazníků při dodržení kvality řešení, spolehlivosti, stability a příznivých cen.

Od roku 1998 jsme výhradním distributorem operačního systému reálného času americké společnosti PharLap Incorporation pro střední a východní Evropu. RTX zároveň  používá náš tým programátorů pro vývoj a implementaci vlastních řídicích systémů. Naším klíčovým produktem je vlastní informační systém PATRIOT® jako platforma na podporu průmyslové výroby a softwarový produkt DisCO®, určený pro systémy řízení v reálném čase, procesní řízení a SCADA systémy.

Máme  vybudovaný a certifikovaný systém řízení jakosti dodávek zákazníkům podle ČSN EN ISO 9001:2015 a jsme aktivním členem odborných sdružení.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certifikát ISO

 

 

 

                   Držitelé certifikátu ISO 9001:2015 

 

 

 

 

 

CERT_QMS_dataPartner_cz_2018

Pojďte se i Vy podílet na našich projektech

Paleta realizací je pestrá - od státní správy, vědy, výzkumu až po vysoce specializované oblasti jaderné energetiky. Jsme inovativní, máme rozměr komplexnosti a určujeme směr nejen výrobě. Reference významných hráčů na trhu jsou naší vizitkou.

Náš tým se stále rozšiřuje. Pojďte s námi růst!

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS