Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Efektivní monitoring energií a médií 

Společným znakem průmyslových provozů bez rozdílu velikosti je jejich vysoká energetická náročnost, která se projevuje značnou spotřebou elektřiny, vody, plynu… Řešením je obvykle efektivní monitoring energií a médií, který vede ke snížení nákladů provozů na energetické zdroje a přinese výrobě významné finanční úspory.

1. Plaťte za skutečnou spotřebu energií

Technickými prostředky dokážeme výrobní informační systém Patriot doplnit o možnost řídit spotřebu energií. Sledujeme dodávky elektrické energie, vody, plynu nebo stlačeného vzduchu do výrobních center nebo flexibilně řídíme a sledujeme běh strojů a zařízení podle jejich spotřeby. Postupujeme v souladu s legislativními předpisy a normami.

 

2. Energetický dispečink řídí zdroje za vás

V průběhu energetického dispečinku řídíme odběrová maxima a provádíme energetickou bilanci sledováním ¼ hodinových a hodinových maxim. Umíme poskytovat data o aktuální a celkové spotřebě strojů a zařízení nebo rychle reagovat při výpadcích napájení ve výrobě.

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS