Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Plánování výroby
Více informací

Sledování výroby
Více informací

Vizualizace výroby
Více informací

Systém rychlé reakce
Více informací

 

Řízení údržby
Více informací

 

Údržba CRYSTAL
Více informací

 

Monitoring energií
Více informací

 

Podpora svařování
Více informací

Řízení výroby, které přináší řád a úsporu nákladů i času

Výrobní informační systém MES Patriot implementujeme více jak 20 let a pomáháme výrobě získat konkurenční výhodu, zlepšit řízení práce, nacházet úspory a hledat volné kapacity.

Výrobní informační systém MES Patriot

1. Nacházejte místa, kde „leží” volné peníze

Pokud jste zatím nepoužívali obdobný systém, neměli jste pravděpodobně možnost „on-line vidět výrobu“, což právě takový software umožňuje. Výrobní informační systém MES Patriot pomáhá hledat cesty a temná místa, kde lze ušetřit ve vašich procesech a dělat věci lépe, efektivněji a rychleji.

2. Přehled o výrobě. Srozumitelný a akceschopný

Výrobní informační systém MES Patriot nabízí velmi jednoduchou a přehlednou vizualizaci klíčových ukazatelů vaší výroby. Ať už je pro váš podnik určující metrika zisk, výroba za jednotku času nebo vytíženost, s námi se k těmto údajům dostanete na jedno kliknutí.

3. Když už Excel nestačí

Řídit komplikovanou výrobu a komplexní podnik od určité velikosti není možné za pomocí excelových tabulek. Pokud to vaše konkurence dělá, využijte toho jako vaší výhody na trhu a získejte možnosti, které jiní nedostanou.

4. Šijeme software na míru

dataPartner vyvíjí výrobní informační systém MES Patriot jako vlastní produkt. Nejsme tedy vázáni cizí licencí ani neohebností zdrojových kódů. Pokud si tedy budete přát v systému udělat libovolné úpravy na míru, jsme toho schopni, aniž musíte platit astronomické servisní poplatky nadnárodním korporacím.

5. Žádný obor pro nás není překážkou

Výrobní informační systém MES Patriot využívají firmy napříč spektrem velikostí a oborů. Pracujeme nejen pro velké, střední a malé firmy, ale i ministerstva a úřad vlády.

6. Jsme tu, abychom o vás pečovali

Dokončením programu pro vás to u nás nekončí a můžete počítat se servisní podporou, počítající se na roky. Chcete zpětně upravit kód? Přidat funkci? Nic pro nás není oříšek.

Kontaktujte nás

Zaujal Vás náš produkt? Chcete se dozvědět víc? Máte zájem o prezentaci? Vyplňte formulář, budeme Vás kontaktovat.

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS

Klienti využívající náš systém

EGE

Assa

DGS

Logo KUNC STEEL

BRISK_Sustr

„Firma BRISK spolupracuje s firmou dataPartner více jak 10 let, a to na IT podpoře řízení výroby. V rámci naší spolupráce jsme zavedli výrobní informační systém MES PATRIOT, který nám zabezpečuje ucelený sběr všech výrobních dat a sledování výroby OEE. Tento systém MES PATRIOT svou funkcionalitou a možnostmi vyhovuje požadovaným standardům a zároveň umožnuje další rozšiřování. Za dobu společné spolupráce jsme nezaznamenali případ, kdy nebylo na požadavky reagováno a vše bylo včas a v kvalitě dokončeno. Proto můžeme spolupráci s dataPartner jenom doporučit.“

Ing. Jiří Šustr

Ředitel úseku autoelektroniky

BRISK Tábor a.s.

Zobrazit případovou studii

 

Často kladené dotazy

V čem je MES výhodný?

Rádi byste měli reálná data na jedno kliknutí po ruce? Náš systém vám umožní z nasbíraných dat sledovat postupně celou výrobu.  Můžete s námi začít jedním nebo více moduly, které ve výsledku obsáhnou řízení celého provozu – online, přesně, přehledně, bez záludností.

Jak probíhá implementace?

Ačkoli má implementace svůj řád, vždy se držíme toho, že zákaznické prostředí je unikátní a jedinečné. Očekávejte, že od nás dostanete analýzu vašeho řešení, MES systém do výroby nasadíme, otestujeme, proškolíme jeho uživatele a postaráme se o budoucí servis.

Je počet uživatelů omezený?

Výrobní informační systém MES Patriot má licenční politiku postavenou na principech transparentnosti a hry „Fair Play“. Nerozlišujeme, jestli v aplikaci pracuje jeden nebo stovky uživatelů.  Navíc z jakéhokoliv počítače se velmi snadno do systému dostanete přes webový prohlížeč.