Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Monitoring výrobních parametrů

Sledování výroby představuje nepřetržitý monitoring klíčových parametrů výroby v reálném čase. Modulární řešení Patriot pracuje s on-line daty, které umíme ve výrobě moderními technologiemi sbírat a dále analyzovat. Umožníme vám rychle reagovat na vzniklé problémy a sledovat výrobu téměř odkudkoliv.

 

1. Sběr dat ze strojů v reálném čase je základ

Sběr dat realizujeme pomocí datových koncentrátorů u strojů nebo výrobních linek a dáváme tak výrobě aktuální informace o stavu produkce, počtu výrobků, počtu vadných kusů nebo prostojích, které může navíc operátor doplnit na dotykovém displeji o údaje o jejich příčinách.

2. Odvádění výroby pomocí čárových kódů

Technologie sběru dat pomocí čárových kódů a následné vkládání dat přes výrobní terminály zaručuje obsluze odstranit chybovost, která vzniká při manuálním doplňování předdefinovaných formulářů nebo ručním přepisu. Odvádění výrobních operací je rychlé a přesné, s možností přenosu dat o odvedené práci přímo do ERP systému.

3. V „rodném listu výrobku“ dohledáte cokoliv

Užitečnou částí aplikace je modul Traceabilita neboli dohledatelnost výroby. V době, kdy se především hlídá efektivita, kvalita a maximální využití strojů, má výroba po ruce kompletní záznamy o výrobku, stavu jeho rozpracovanosti, použitém materiálu, jeho dílech a to včetně zpětných historických dat.

4. Klíčové parametry na přání

Zákaznicky řešíme reporting klíčových výrobních parametrů, které výroba vyhodnocuje. Umíme přehledně a v přesných číslech zobrazit vytížení strojů dle ukazatele OEE, stav rozpracovanosti zakázek a mnoho dalších procesních dat.

Sledování výroby

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS