Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Administrativa kolem svařování nebude noční můrou 

Svařování představuje značné úsilí ve vedení dokumentace postupů tak, aby záznamy o svarech odpovídaly platným legislativním předpisům. My jsme tuto mravenčí práci odvedli za vás. Zjistili jsme, co která norma obsahuje, umíme řídit zakázku od začátku do konce nebo vybereme vhodného svářeče pro konkrétní svary.

1. Evidence svařování pod kontrolou

Pomocí aplikace si snadno povedete přehled o svarech, svařovacích postupech, svářečích a realizovaných zakázkách. Navíc software umí včas upozornit, že svářeči končí platnost certifikátu nebo doklad o zdravotní způsobilosti. Přednastavené formuláře ušetří technologii moře času.

2. Připravenost k auditu

Patriot Welding Process bude rozhodně trumfem při auditu. Veškeré záznamy se dají v aplikaci snadno a rychle vyhledat a doložit. Cesta k obhájení profesní certifikace tak nebude trnitá.

3. Modularita na přání

Každý uživatel má možnost si základní verzi aplikace rozšířit o některý ze zásuvných modulů, a to podle charakteru své výroby a typu svařenců.  Nerozlišujeme, jestli svařujete ocelové konstrukce nebo hliníkové balkony – materiál si volíte sami. Výběr normativů je určen jak pro výrobce ocelových konstrukcí, tak i dodavatele kolejových vozidel. Zkuste nahlédnout do aplikace prostřednictvím systémové demoverze a celý měsíc si v ní můžete „nanečisto“ vést svou vlastní zakázku. Více na www.weldingprocess.cz

Svařování

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS