Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pozvánka na veletrh MSV 10. - 13. 10. 2023 Pavilon F 96 a 209

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH

10. - 13. 10. 2023

MSV 2023 logo

Srdečně vás zveme k návštěvě naší expozice

Pavilon F stánek 96

Jsme také součástí expozice DIGITÁLNÍ TOVÁRNA

Pavilon F stánek 209

dataPartner stánek MSV

MSV expozice DIGITÁLNÍ TOVÁRNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Na stánku vám představíme výrobní modulární informační systém MES PATRIOT® pro efektivní řízení výroby, který svými funkcemi komplexně pokrývá veškeré potřeby napříč výrobním závodemplánování, sledování výroby včetně vytíženosti strojů OEE a prostojů, traceability, sběru dat, systému rychlé reakce FRS, vizualizace, genealogie výroby, řízení údržby, monitoringu výrobních center (aktuální spotřeba energíí, energetický dispečink) a řízení svařovacích procesů. Podělíme se s vámi o praktické zkušenosti, doporučení a koncepci postupné implementace (moduly mohou pracovat samostatně). Výhodné je, že systém může být napojen na vaše stávající podnikové systémy (např. ERP).

Rozhodně nelze v podniku podceňovat ani samotnou údržbu. Řízení údržby PATRIOT® 3.0 zahrnuje přes 20 let zkušeností s vývojem, implementacemi a podporou zákazníků a zajišťuje všechny základní potřeby pro efektivní správu výrobních prostředků (movitý i nemovitý majetek, jednotlivé stroje a výrobní zařízení až po jednotlivé díly). Požadavky na údržbu se zadávají ručně, mohou být generovány automaticky na základě sledování aktuálního stavu údajů ze SCADA systému nebo mohou vznikat na základě specifických požadavků z FRS. Systém řízení údržby PATRIOT® 3.0 podporuje obnovu objektů s užitím všech strategií údržby: korektivní (po poruše), preventivní (periodická), diagnostickou (podle technického stavu) a prediktivní (předpovídanou).

NOVINKOU je ŘÍZENÍ ÚDRŽBY edice CRYSTAL pro menší podniky, kterou mohou s přehledem využít i větší podniky jako pilotní projekt nebo ekonomické řešení.

Poznejte otevřenou softwarovou platformu KINGSTAR vhodnou pro ŘÍZENÍ MODULÁRNÍCH STROJŮ. KINGSTAR poskytuje možnost volby hardwaru z široké palety různých výrobců, což výrazně eliminuje jeho současnou nedostupnost a snižuje cenu řešení. Další výzvou, kterou KINGSTAR řeší, je výborná podpora tvorby flexibilních ovladačů pro modulární stroje, fenoménu dnešní doby, kdy se vyžaduje vysoká variabilita výroby v mnoha menších sériích různě modifikovaných výrobků.

Těšíme se s vámi na setkání!

Tým dataPartner s.r.o.