Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Plánovací proces je složitý mechanismus

Umět správně naplánovat výrobní zakázku, zdroje nebo kapacity patří k těm největším záludnostem současné výroby. Trh je abnormálně flexibilní, rychlý, a pokud výroba nevyužívá moderní postupy a systémy plánování, může ji velmi snadno převálcovat mladá, dravá konkurence.

Systém Patriot přichází s řešením v podobě Modulu PowerPlan. Aplikace nabízí odpovědi na klíčové otázky plánovače,  které si denně klade: je reálný termín předání zakázky, kolik materiálových a lidských zdrojů mohu na zakázku uvolnit, jak zorganizovat práci na pracovištích, kolik výrobků z dnešní směny zůstane na skladě? 

1. Vycházíme z metody MRP II.

Informační jádro modulu PowerPlan Patriot® obsahuje metodiku MPR II  (Manufacturing Resource Planning), která zohledňuje aktuální stav a možnosti výrobních a personálních kapacit, především disponibilní čas strojů a výrobních středisek. Používá zpětné plánování, kdy jsou předem stanoveny termíny pro objednání materiálu a zahájení jednotlivých operací s cílem splnit požadovaný termín. Aplikace zajistí i dopředné plánování se stanovením termínu dokončení zakázky. 

2. Spolehlivý průvodce na cestě plánování

Díky své softwarové architektuře se aplikace velmi snadno propojí se sledováním výroby a řízením údržby a je schopna okamžitě předávat informace o zásobách rozpracované výroby a využitelných kapacitách. Na pomyslném podnose je tak naservírováno srovnání skutečného stavu vůči plánu. Výsledkem pro každodenní práci je lepší kontrola nad realizací vaší zakázky, snížení nákladů, zrušení  přesčasové práce nebo omezení mimořádných dodávek.

Systém Powerplan vás provede klikatou cestou od zpracování zakázky, přijetí objednávky až po samotnou realizaci.

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS