Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Automatizace bude vládnout průmyslu

Proces automatizace vévodí nastupujícím trendům Průmyslu 4.0 a společně s robotizací bude v blízké době měnit charakter průmyslové výroby. Automatizovat se již dnes dá mnohá manuální výrobní činnost, jako třeba přemisťování obalů nebo balicí či montážní práce.

1. Potýkáte se s nedostatkem pracovních sil?

Robotizací a automatizací výrobních procesů pomáháme vyřešit kapacitní problémy, zrychlujeme a kontrolujeme výrobu. Zvyšujeme bezpečnost výroby i kvalitu výrobků - zamezíme zmetkům.

2. Automatizace výrobních linek

Umíme vyprojektovat, vyrobit, naprogramovat a dodat automatizovaná zařízení pro výrobní linky včetně bezpečnostních systémů či aplikace s manipulačními roboty. Jsme schopni řídit jednoúčelové stroje nebo dodat zařízení pro výbušná prostředí. Zkušenosti máme s dodávkami podpůrných systémů pro zvýšení efektivnosti výroby a s pomocí systémů rychlé reakce výrobu efektivně řídíme.

3. Zaostřeno na spolehlivost systémů

Velký důraz klademe na spolehlivost našich systémů tak, aby splňovaly požadavky právních předpisů a norem, v oblasti bezpečnosti zejména řady norem ČSN EN ISO 12100 a ČSN IEC 61508.

 

Následujte současný trend digitalizace a automatizace „Průmysl 4.0“!

Kontaktujte nás

Chcete se dozvědět víc? Zašlete nám nezávaznou poptávku.

Klienti využívající náš systém

Vzbudili jsme Vaše sympatie? Pojďme se potkat.

Rádi komunikujeme, navrhujeme, řešíme, inovujeme, jednáme otevřeně a „stavíme mosty na solidních základech“.

KONTAKTUJTE NÁS